Uzticamam SUBARU – drošs, neatkarīgs, gadiem pārbaudīts serviss!

Mēs pateicamies mūsu klientiem, kuri mums uzticas un ļauj padarīt viņu SUBARU ikdienas rutīnu drošāku un ērtāku. Mēs esam gatavi sniegt Jums kvalificētu palīdzību jebkurā laikā – mūsu diennakts atbalsta tālrunis 2 666 1 555.

Pilna automobiļa apkalpošanas un remonta pakalpojumu pakete – „no bufera līdz buferim”. Reglamenta serviss, automobiļu elektrosistēmu pārbaude ar oriģinālu SUBARU Select Monitor diagnostikas aprīkojumu, kā arī visu vadīšanas drošības sistēmu datorizēta diagnostika – ritošās daļas un riteņu ģeometrijas pārbaude, amortizatoru pārbaude, bremžu sistēmas pārbaude. Blakuspakalpojumi: riepu montāža, riteņu balansēšana un remonts, bremžu disku virpošana, gaisa kondicionēšanas iekārtu diagnostika, pārbaude un uzpildīšana dzesēšanas reaģentu, automobiļu mazgāšana, saudzīga pulēšana, salona tīrīšana. Jūsu automobiļa sagatavošana TA.

Virsbūves remonts tiek veikts, pielietojot labākās Eiropā zviedru iekārtas priekšrocību klāstu, kas ar datora un „elektorniskā lineāla” palīdzību ļauj pārbaudīt un novērst jebkuras grūtības pakāpes virsbūves bojājumu jebkurā vietā ar precizitāti līdz milimetram.

Ērta atrašanas vieta centrālajā pilsētas ielā – Brīvības gatvē, tikai 5-7 km attālumā no centra. Sabiedriskā transporta pieturas atrodas 50-100 m attālumā, kas sniegs Jums iespēju jau pēc 15 minūtēm būt pilsētas centrā. Līdz tirdzniecības parkam „Alfa” var aiziet ar kājām, kas ļaus Jums patīkami pavadīt laiku, kamēr kvalificēti meistari sniedz palīdzību Jūsu SUBARU. Nav laika staigāt ar kājām? Tad laipni lūgti izmantot mūsu transfēra pakalpojumu – ar mūsu dienesta automobili aizvedīsim Jūs līdz t/p „Alfa” un atpakaļ kopā ar Jūsu pirkumiem, iepriekš vienojoties par laiku vai pēc Jūsu zvana saņemšanas no Alfas.